Портфоліо
 методичної комісії  з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва;  Слюсар з ремонту с/г  техніки та устаткування; Водій»

Проблемна  тема методичної  комісії :

«Підвищення ефективності уроку шляхом впровадження інноваційних технологій»

Девіз:   

«Немає такої професії, у якій людина не змогла б піднятися на вершину майстерності.»                                                                                                                                                                                                                                                 В.Сухомлинський

Основні напрямки роботи:

       •      Організація, вивчення та реалізація нормативних документів з питань освіти.

•      Розробка КМЗ предметів і професійу у  відповідності з навчальними планами та програмами.
•      Вивчення,  відбір,  впровадження в навчальний  досягнень науки і передового педагогічного досвіду.
•      Організація і проведення олімпіад, конкурсів та професійних тижнів.
•      Ознайомлення з новинками методично-наукової, педагогічної літератури.
•      Організація взаємовідвідування уроків, їх обговорення.
•      Вдосконалення методичної та професійної майстерності, систематичне збагачення психолого-педагогічних знань викладачів.
•      Надання постійної допомоги молодим викладачам, запровадження принципів педагогіки співробітництва.

 

Короткі відомості про членів комісії

 

П. І. Б.

Стаж роботи

Кваліфікаційна категорія/ тарифний розряд

Рік

атестації

Курси підвищеннякваліфікації

1

Павленко Олег Валерійович

21 рік

«спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

2011

2012

2

Дмитрусенко Сергій Борисович

14 років

«спеціаліст»

2014

2012

3

Колесник Василь Васильович

7 років

«спеціаліст»

2013

2012

4

Захаров Микола Іванович

16 років

«спеціаліст І категорії»

2013

2012

5

Космик Анатолій Степанович

12 років

11т.розряд

2011

2012

6

Латій Анатолій Володимирович

7 років

9 т. розряд

2013

2012

7

Федоренко Олександр Володимирович

8 років

10 т. розряд

2013

2012

8

Бей Павло Віталійович

-

9 т. розряд

-

-

9

Бобза Микола Володимирович

36 років

9 т. розряд

2011

2012

10

Потикайло Сергій Григорович

32 років

9 т. розряд

2011

2012

11

Корсун Василь Володимирович

6 років

9 т. розряд

2011

2012

 

Участь членів комісії в обласних заходах

Назва заходу

Результат

Рік

П.І. по Б.

1

Конкурс «Викладач

року»

І місце

1999

Павленко О.В.

2

Педагогічні читання

доповідь

2007, 2011

Павленко О.В.

3

Конференція по роботі з обдарованими учнями

доповідь

2008

Павленко О.В.

4

Семінар  заступників директорів з НВР

доповідь

2008

Павленко О.В.

5.

Конкурс – огляд гуртків технічної творчості

диплом

2008

Павленко О.В.

6.

Конкурс на кращий навчальний відеофільм з професій с\г профілю «Успішний проект»

диплом

2011

Павленко О.В.

7.

Конкурс «Популярна енциклопедія робітничих професій»

-

2012

Павленко О.В.

8

Конкурс на кращий  кабінет професій с/г профілю

ІІ місце

2013

Павленко О.В.

9

Засідання обласної секції професій с/г профілю на базі Снігурівського ліцею

Відкриті уроки

2013

Павленко О.В.

Космик А.С.

Методичні наробки :

 «Самостійна робота на уроках спеціальних дисциплін»  (Павленко О.В.,2006)

«Розвиток технічного мислення учнів» (Павленко О.В.,2011)

«Ігрові методи навчання як засіб активізації розумової діяльності учнів» (Павленко О.В.,2001)

«Якість дипломної роботи – основний показник спільної діяльності педагогічної і навчальної діяльності» (Павленко О.В.,2012)

 

Питання, які розглядаються на засіданнях:

«Використання проблемних, виробничо-технічних ситуацій при підготовці механізаторів с/г виробництва»

“Дослідницький метод як організація творчої діяльності учнів по рішенню проблемних завдань”

“Способи активізації пізнавальної діяльності учнів ПТНЗ”

“Шляхи підтримки й розвитку обдарованих учнів”

”Індивідуальна робота з учнями на уроці як ефективний засіб підвищення якості знань”

 

Досягнення учнів

 

Назва заходу

Результат

Рік

П. І. по Б.

1

Обласна олімпіада з предмету «Трактора»

ІІІ місце

2004

Середа О.

2

Обласна олімпіада з предмету «Трактора»

ІІІ місце

2006

Цицарковський С.

3

Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників «Природа-людина-виробництво-екологія»

Пройшли в ІІ тур

2008

Патковський О.

4

Конкурс професійної майстерності з професії «Тракторист»

Брали участь

2007

Цицарковський С.

5

Бізнес-проект «Інтенсивна технологія вирощування озимого ріпаку»

Грант Президента України

2009

Цицарковський С.

6

Обласна олімпіада з предмету «Трактора»

ІІІ місце

2010

Русавський В.

7

Обласний конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту с/г техніки»

Брали участь

2011

Качан В.

8

Обласний конкурс професійної майстерності з професії «Тракторист-машиніст  с/г виробництва»

ІІ місце

2013

Грецький О.

 
close