14:42
16 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ БАТЬКА

Батьки – найдорожчі на землі люди для кожного з нас. Завдяки їм ми з’являємося на цей світ, отримуємо путівку в життя і весь час потребуємо підтримки. Роль батька у вихованні дітей має величезне значення, оскільки асоціюється з силою, мужністю та досвідом, – повідомляє Український календар.

Це свято вперше було відзначено в США в 1910 році. З тих пір пройшло багато часу. У багатьох країнах у третю неділю червня в знак вдячності і поваги віддають почесті чоловікам-батькам. Україна поки ще не приєдналася до цієї традиції і не внесла свято в свій реєстр. Але від цього роль батьків не зменшується, а навпаки, зростає і міцніє.

Це сімейне свято вважається дуже важливим, оскільки чоловікові доводиться звалювати на свої міцні плечі безліч турбот, що впливають на щастя і достаток.

Для більшості з нас батько – опора у всіх життєвих справах. Від його участі залежать наші успіхи, адже навіть завдяки моральній підтримці ми здатні звернути гори і добитися бажаних результатів.

День батька в більшості сім’ях відзначать тихо, в домашній і затишній атмосфері. Оскільки свято припадає на літній день, то не виключено, що багато відправляться на природу, щоб біля вогню  поспілкуватися з тими, хто є сімейним оплотом в самому широкому сенсі цього слова.

Привітаймо й ми своїх татусів зі святом!

 

Переглядів: 316 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close