14:56
21 лютого - День рідної мови
"...Мова є тим нетлінним, невичерпним джерелом народної пам`яті, що з`єднує минулі і прийдешні покоління, безцінною спадщиною, яка бережливо передається з роду в рід..." (К.Ушинський)
21 лютого - Днь рідної мови. В цей день у Снігурівському професійному ліцеї пройшов виховний захід, приурочений цій знаменній даті - усний журнал: "Звучи і квітни, мово наша рідна!".
Учасники заходу заздалегідь отримали завдання, опрацювали їх, підібрали цікавий матеріал, виготовили гарну наочність і підготували свою сторінку для створення колективного журналу.
Перегортаючи сторінки журналу, учні ознайомилися з наступними темами: "Місце української мови в житті суспільства та людини", "Лінгвоцид української мови", "Висловлювання видатних людей про мову, слово", "Мовні обов`язки громадян", "Про мову, зовнішність і духовну культуру", "Поезія - це завжди неповторний дотик до душі", "Духовні заповіти українців".
Учасники заходу і глядачі відзначили, що рідне слово неможливо уявити абстрактно, відірвано від Батьківщини. Саме в рідному слові відображаються події давно минулих днів і сьогодення. Тож передамо нащадкам наш скарб - рідну мову.
Л.Оліхова, викладач української мови і літератури
Переглядів: 266 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close