21:07
76 річниця визволення України від нацистських окупантів

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 76-та річниця з Дня визволення України від нацистських окупантів.

Сьогодні, напередодні святкового дня, ми висловлюємо слова щирої вдячності нашим ветеранам, дітям війни, які ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові, віддали свої сили відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ. В цей день ми вклоняємося всім ветеранам, учасникам Другої Світової війни, партизанам, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, бережімо стабільність та мир, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим.

                                                                           Шановні ветерани!

Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

26.10.2020

Переглядів: 118 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close