15:34
9 листопада - День української писемності та мови

11 листопада 2013 року в ліцеї було проведено конкурс "Мовознавство для допитливих" на тему: "Ця мова є набуток всіх віків", присвячений відзначенню 9 листопада Дня укранської писемності та мови
 

                                                                                             «Добре тому жити, хто вміє гарно говорити».

Народна мудрість

 «...Як парость виноградної лози плекайте мову. Пильно й ненастанно політь бур'ян».

Максим Рильський

         Рідне слово... Воно бринить, хвилює душу. Бо мова українська - то невичерпне джерело, скарбниця народного духу. Вона мелодійна, ласкава, ніжна, багата. Порадник і вчитель тим, хто її любить і шанує, і суддя тих, хто її зневажає. Відомий український педагог В. Сухомлинський писав:       « Мова - це віконця, через які людина бачить світ. Багата мова - багатий духовний світ, розвинуте почуття краси слова - висока моральна культура. Убогість слова - це убогість думки, а убогість думки веде до моральної, інтелектуальної, емоційної, естетичної товстошкірості». 

З метою пробудження в учнів почуття національної гідності, своєї приналежності до великого українського народу, розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава, виховання любові до рідної мови, рідного краю, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою 11 листопада викладачем української мови Захаровою О.Ю. було організовано та проведено конкурс "Мовознавство для допитливих" на тему: "Ця мова є набуток всіх віків".

В конкурсі прийняли участь учні груп № 106 "Оператор комп`ютерного набору; Обліковець" Залєвська Вікторія, Жигалко Юлія, Поскрипка Олена, № 104 "Кухар" Кузнєцова Анастасія та Прохорова Анна,  № 205 "Оператор комп`ютерного набору; Обліковець" Алєєксєва Катерина та Сєтун Каріна.

Переглядів: 309 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close