16:32
Ціна чужої війни

5 лют. 2015

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення радянських військ із Афганістану.
 

     Цього дня вшановують воїнів-інтернаціоналістів.

     Снігурівський професійний ліцей шанує історію і пам’ятає про героїчні подвиги наших солдатів, і зустрічі учнів та працівників з учасниками бойових дій є доброю традицією навчального закладу.

     05 лютого 2015 року до учнів ліцею завітав Нартов Олег Іванович, учасник бойових дій у Афганістані, а сьогодні - начальник відділу  молоді та спорту Снігурівської райдержадміністрації.  Він поділився з присутніми спогадами про те, як він зі своїми товаришами 30 років тому проходили вогняними дорогами, як мужність, витримка і плече вірного друга допомагали їм у запеклих сутичках з душманами.

               

   Екскурс у те недалеке минуле викладача історії Хом`якової В.В. допоміг відчути присутнім, що за кожним воїном-інтернаціоналістом – свій життєвий подвиг.

   Хвилиною мовчання та покладанням квітів біля меморіальної дошки Пеншину Ярославу Олександровичу, бувшому учневі ліцею, який загинув під час бойових дій в Афганістані, присутні вшанували пам`ять всіх, хто не повернувся з чужої, нежданої, непотрібної війни, тих, хто помер від ран на рідній землі.

   Завершило зустріч спортивне змагання з футзалу серед восьми команд учнів та педагогів, організоване керівником фізвиховання Лавром В.В. За підсумками запеклої боротьби кубок та грамоту переможця з рук Нартова О.І. отримала команда педагогів, друге місце посіла команда «Козаків», третє – «Будівельників». Окремо було відзначено команду дівчат – єдину з усіх учасників.

                 

     Впевнені, що зустрічі з мужніми людьми та ветеранами сприятимуть патріотичному вихованню молодого покоління.

Переглядів: 342 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close