14:02
День Матері

Кожного року в другому тижні травня святкуємо День Матері. В Снігурівському ПЛ це свято було проведено 20 травня 2019 р. 111 групою «Оператор комп’ютерного набору; обліковець» (класний керівник Кривобородова А.М.).

Ведучі Діброва Ірина, Швачко Вікторія провели свято для своїх матусь.

Юні таланти (Авраменко В., Андрющенко А., Гищак О.)  найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали своїх матерів. Учні намагалась донести присутнім в залі, що "День матері" для них – це справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів.

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

Вірші, пісні, сценки з життя, підготовані учнями, – все це дало змогу ще раз сказати коханим матусям «Дякую» за добро, любов, терпіння, увагу, яку вони розділяють зі своїми дітьми.

Переглядів: 260 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close