17:46
День святого Миколая!

Зимовий день Святого Миколая - одне із найбільш шанованих християнських свят, день смерті Миколи Чудотворця. Це свято святкується набагато масштабніше ніж Новий рік. У багатьох європейських країнах День Святого Ніколауса день Святого Миколая - одне з найрадісніших свят для дітей. Християни вірять, що і до цього дня він робить безліч чудес тим людям, що моляться йому. Святий Миколай завжди приходить вночі. Діти країн Європи, що бажають отримати подарунки біля дверей або під вікном ставлять начищений черевик, а поруч з ним кладуть морквину або жмут сіна, щоб ослик Святого Миколая не пройшов мимо. Якщо в будинку є камін, то біля нього обов'язково вішається найбільший носок. За традицією у свято Святого Миколая діти отримують у подарунок солодощі, деякі дітлахи в передсвятковий вечір кладуть в черевик записочку, в якій пишуть, що їм хотілося отримати. На Україні, ж дітки шукають свої подарунки під подушкою.

Сьогодні в Снігурівськиму професійному ліцеї також відмічали свято. Кичигіна А.В. провела веселі конкурси з солодкими призами, учні усіх груп прийняли участь, та презентували смаколики у вигляді печива, тістечок, та цукерок.

У кого гаряче серце і бажання творити чудеса, є можливість допомогти діткам які найбільше хочуть і чекають дива, - у кожного в місті є школи інтернати, багатодітні сім'ї або бідні люди, куди можна приїхати і подарувати кілька годин радості і тепла, солодощі, одяг. Подаруйте дітям свято!

Переглядів: 276 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close