18:33
День захисника України — новонароджене свято з давніми традиціями

День захисника України нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу ставлення людини до країни уособлюється у таких поняттях, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.

Так у нашому ліцеї з 10 по 14 жовтня 2016 року пройшли заходи присвячені Дню захисника України.

- 10.10.16 р.  в кожній навчальній групі класні керівники провели виховні години;

- 13.10.16 р. -  викладачем предмету «Захист Вітчизни» Захаровим М.І. організовано змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, в яких перше місце посів Кавкало Сергій, учень 329 групи «Маляр. Штукатур»;

Також 13 жовтня 2016 року в ліцеї пройшов єдиний урок до урочистої події, організований Сальніковою Л.Д., класним керівником 131 групи «Маляр. Штукатур» та Братівник Л.О., майстром в/н  та військово-патріотична гра «Козацькі розваги». В змаганнях брали участь дві команди - «Сало» і «Булава», чесну перемогу виборола команда «Сало». Наприкінці змагань організатори заходу почастували присутніх смачними українськими варениками.

 

 

Переглядів: 248 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close