10:28
Екскурсія до Приватбанку

2 листопада 2017 року учні 308 групи «Оператор комп’ютерного набору; обліковець»  та майстер в/н Шаповалова Н.В. відвідали відділення ПриватБанку у нашому місті.

На початку екскурсії керівник відділення Москаленко Лариса Вікторівна ознайомила гостей з історією ПриватБанку – найбільшого за розмірами активів українського банку і лідера роздрібного банківського ринку України, який був створений ще у 1992 році,- розповіла про продукти, які пропонує банк клієнтам, нові проекти та сучасні технології обслуговування, які інтенсивно впроваджуються у ПриватБанку.

Наші хлопці і дівчата ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом. Корисними стали знання  про випадки економічних шахрайств, пов’язаних з банківськими картками та поради  про дії у таких випадках.

Змістовною була інформація щодо особливостей проходження виробничої практики учням ліцею з професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець». Цікаво відмітити, що банк надає перевагу працевлаштуванню молодих фахівців, а за високі професійні якості і компетентність, кожен працівник банку, має шанс швидкого кар’єрного просування.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Щиро вдячні керівнику відділення Москаленко Ларисі Вікторівні за теплу зустріч, за професійне та компетентне подання необхідної інформації учням ліцею.

Переглядів: 306 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close