15:50
Готуємо фахівців для потреб регіону

27 лютого 2019 року на базі Снігурівського професійного ліцею  розпочали перепідготовку кваліфікованих робітників за професією машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів.  

Відповідно до рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 року (протокол №107) та наказу Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 року № 1436-л «Про ліцензування освітньої діяльності» Снігурівський професійний ліцей перший і єдиний заклад професійно-технічної (професійної) освіти в Україні, який отримав ліцензію на здійснення цієї освітньої діяльності.

На відкритті були присутні заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення  Л.Комісарова, директор Снігурівського районного центру зайнятості І.Заприкут, які привітали слухачів з початком навчання та наголосили на значенні професії для Миколаївщини і України в цілому.

Майже рік педагогічний колектив ліцею, за підтримки Народних депутатів України Креміня Т.Д. та Бриченка І.В., з ініціативи та активної участі Хрустальової О.І., методиста вищої категорії Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», Гальовича В. Я., директора Новопетрівського сільськогосподарського підрозділу ТОВ «Пономар», Косея В. О., голови фермерського господарства «Гармонія», Огородник С.В., директора з персоналу і Дубачинського А.Г., менеджера зі зрошення ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», Козленка Є.В., начальника управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, Здражевського С.В., директора з виробництва ПСП «Агрофірма «Роднічок»», Кишковського С.В., голови ФГ «Саванна» та багатьох інших, йшли до цього: працювали над розробкою навчальної програми, узгоджували і затверджували її у відповідних установах та організаціях, комплектували навчально-матеріальну базу кабінету та лабораторії.

П`ятнадцять слухачів протягом курсу навчання вивчатимуть сучасні технології поливу, будову та експлуатацію дощувальних машин та агрегатів, системи краплинного зрошення.

Старт першої групи став можливим завдяки тристоронній спільній роботі фахівців ліцею, спеціалістів Снігурівського районного центру зайнятості та роботодавців,  адже сучасний ринок праці зацікавлений в кваліфікованих кадрах, які б могли працювати та обслуговувати дощувальні машини та агрегати вітчизняних та зарубіжних виробників.

Переглядів: 275 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close