21:51
Колиска роду - українська хата

10 квіт. 2015                    Пізнавально-розважальний захід  "Колиска роду - українська хата"

   01 квітня 2015року в рамках тижня будівельних дисциплін було проведено пізнавально-розважальний захід "Колиска роду - українська хата".

    Чимало зусиль доклали учні та їх наставники: Скрябіна Н.М., Братівник Л.О., Антонов Д.О., Пиріг О.І., Жигун В.А., щоб відтворити колорит традиційного українського побуту та атмосфери.

     Дійство було присвячене історії української хати, та її значення в житті українця, його долі, його світосприйняття.

     Рідна хата, оспівана в піснях, оповита легендами, опоетизована майстрами слова та пензля,  завжди буде символом добра і надій, її незгасний вогник світитиме  теплом маминої любові, вірою в доброту, високу людяність, одвічною надією на чисте небо над нами і світанкову тишу над головою.

     Споконвіку хата виконувала своє природне призначення – родинного вогнища, де народжувалися і зберігалися кращі традиції, а потім переходили у спадок дітям, любов до батьків, природи, пісні, до праці, тут зростали, виховувались поети і захисники рідної землі, хлібороби, які вчилися бачити як дихає земля, росте трава, виблискує досвітковим сонцем роса на  моріжку і пахне обабіч рута-м’ята.

     Наші учні ретельно готувалися до цього заходу, була проведена колосальна робота по підбору історичного матеріалу, пошуку фотографій, відповідного музичного оформлення.

    Багато цікавого почули і побачили глядачі про побут і життя українців, прикмети, інтер’єр, архітектуру традиційної хати. Підібрані цікаві історичні матеріали, вірші, пісні, музика, сценки. Все це дало нам можливість  збагатитися духовно, відчути зв'язок поколінь, скупатися в джерелі української духовності і святковості.

 

 

 

 

Переглядів: 630 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close