16:43
Конфлікти – це норма життя. Коли вам здається, що у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс. Ч. Ліксон

20 травня 2015 року в ліцеї проведено тренінгове заняття "Конфлікти в нашому житті".

Конфлікт. Скільки неприємних спогадів пов'язано з цим словом. Конфлікти супроводжуються нерозумінням, образами, почуттям невдоволення, стресами, зруйнованими взаєминами… Напевне, немає такої людини, яка у своєму житті не побувала б у конфлікті, адже конфліктною є будь-яка ситуація, у якій зіштовхуються різні погляди, потреби, інтереси, цілі, бажання різних людей. Конфлікти вносять напруженість у стосунки, позбавляють нас спокою і радості, не дають можливості повноцінно працювати. А особливо прикро те, що конфлікти виникають найчастіше через дрібниці, через наше невміння спілкуватись, небажання зважати на потреби інших.
 

Але конфлікти можуть мати і позитивні наслідки, якщо вони є конструктивними і вирішуються шляхом мирних переговорів без сварок, бійок, крику, взаємних образ. Тоді вони допомагають розв'язати наболілі проблеми, прийти до спільного найкращого рішення.

   Шляхи виходу з конфліктів були обговорені та практично закріплені під час заняття. Магналюк Тетяна Іванівна, соціальний педагог ліцею провела з учнями ряд вправ та ігор на подолання конфліктності. Зокрема, вправа "Комплімент" дозволила учням висловити один-одному компліменти, "П`ять добрих слів" - виказати компліменти та побажання на намальованій долоні декількох присутніх, було зруйновано стіну конфліктів під час виконання вправи "Стіна конфліктів". Під час виконання вправи "Створи  сніжинку", учні переконалися, що всі люди різні та потребують індивідуального підходу. Також учасники висловлювали свої думки щодо конфліктів та їх подолання, спільно із соціальним педагогом відшукували шляхи їх вирішення. Вправа "Скринька вражень" продемонструвала, що всім дуже сподобався захід і тепер вони знають як намагатися уникати конфліктів.

 Дякуємо Магналюк Т.І. за цікавий й корисний захід.

              

Переглядів: 4441 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3
Всього коментарів: 0
avatar
close