14:33
Краєзнавчий музей - місце, де зустрічаються сьогодення й минуле

24 квітня 2015    Екскурії в музеї

Учні гуртка "Юний правознавець" разом з Хом`яковою В.В., викладачем історії та Павленко Т.В., викладачем художньої культури відвідали музей воїнів-інтернаціоналістів, який розпочав свою роботу 14.02.2015 року за ініціативою та сприянням голови районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Подлєднєва Сергія Андрійовича.

Завідувач музею Шматкова Олена Михайлівна занурила відвідувачів у ті події, які відбувалися 26 років тому. Учні з цікавістю слухали розповідь про життя та бойові подвиги учасників бойових дій в Афганістані, змогли побачити фотографії, зразки зброї, форму та їх особисті речі.

 

 

     

 

 Гостинно зустрічала екскурсантів й директорка Снігурівського районного історико-краєзнавчого музею Мочаліна Ірина Ігорівна. Вже 45 років працює цей музей з того час, коли у 1970 році його заснував заслужений вчитель УРСР Ревуцький Петро Костянтинович.

  Ірина Ігорівна розповіла учням про заселення нашого краю, його перших поселенців, познайомила з їхнім побутом та культурою

  Напередодні 70-ї річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Європі дуже актуальною була розповідь про часи періоду окупації Снігурівщини з серпня 1941 по березень 1944 років. Нікого не залишили байдужими фотографії, особисті речі, листи додому наших дідів, а цікаві архівні матеріали, письмові спогади та зразки зброї занурили учнів у ті страшні, обпечені полум`ям і біллю часи.

   

Дякуємо Мочаліній І.І. та Шматковій О.М. за цікаву та дуже актуальну екскурсію.

 

 

Переглядів: 371 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close