21:00
Крокуємо вперед з надією на краще

14 вересня, директор Снігурівського професійного ліцею Дмитрусенко Сергій Борисович розпочав роботу, щодо перспективи розвитку Снігурівського професійного ліцею.

Розпочато велику роботу, щодо впровадження нових професій потрібних сьогодні, на ринку праці. Для того щоб зрушити з місця та почати з нуля, своїх сил замало, тому було вирішено, звенутися за допомогою. Створення належних умов для забезпечення країни якісними трудовим потенціалом професійної самореалізації особистості, задоволення її потреб у професійних послугах, надання якісної професійно-технічної підготовки з урахуванням вимог ринку праці. Це дуже не легка робота, зрозуміло, що потребуватиме багато часу. Існуюча система підготовки робітничих кадрів в Україні має бути приведена у більш сучасну та ефективну відповідність до потреб економіки країни та потреб у робочій силі у всіх професійних сферах. Тому, потрібно вже сьогодні замислитися над розробкою таких професій як "овочевник", та " оператор дощувальних машин".

Вирішено, не гаяти ні хвилини, зустрічатися з адміністрацією міста, роботодавцями, великими фірмами, які займаються вирощюванням овочевих культур, та домовлятися про співпрацю для добробуту країни та розвитку міста і нашого регіону.

Наші учні поряд з професією здобувають повну загальну середню освіту, кожний другий за час навчання здобуває дві і більше професій. Це підвищує мобільність випускників на ринку праці. Метою є створення належних умов для забезпечення міста, області та країни якісним трудовим потенціалом шляхом задоволення потреб особистості, суспільства з підготовки, та підвищення кваліфікації різних категорій населення з урахуванням вимог ринку праці, формування творчої, духовно багатої особистості з урахуванням її потреб,інтересів і здібностей.

Поряд з тим, існує ряд проблем, що потребують негайного вирішення. Гострою проблемою є питання оновлення матеріально-технічної бази, яка більш, ніж на 70 відсотків морально і фізично застаріла, що суттєво впливає на якість підготовки робітничих кадрів. Тому в першу чергу потрібно вирішувати питання зі співпрацею меценатів, та керівників фірм нашого міста і району.

Самоврядування ліцею обіцяє стежити за проектом "Крокуємо вперед з надією на краще!" та викладати усі фото та відеоматеріали.

 

 

За матеріалами: https://ok.ru/golossngur

Переглядів: 376 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close