09:30
Леонід Каденюк як перший космонавт незалежної України

12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

Чудову виховну годину з нагоди цього свята було організовано та проведено в 140 групі трактористів-машиністів с/г виробництва Філоненком В.О., молодим та перспективним майстром виробничого навчання.

В цей день, 12 квітня, у 1961 році громадянин СССР старший лейтенант Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі "Восток" вперше в світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши епоху пілотуємих космічних польотів. Він здійснив один виток довкола земної кулі, який тривав 108 хвилин.

Україна і космос - нероздільні. Зв'язок цей міцно встановився на зорі космонавтики, і витравити його зараз просто неможливо. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський (до речі, повне прізвище Циолковський-Наливайко), Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк.

Першим космонавтом незалежної України став Леонід Костянтинович Каденюк, який з 19 листопада по 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському космічному кораблі "Колумбія". Учні познайомились з біографією українського космонавта, переглянули відео та взяли участь у "космічній" вікторині.

 

Переглядів: 373 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close