19:49
Семінар-практикум на тему: «ВИКОРИСТАННЯ В ПРЕЗЕНТАЦІЯХ МУЛЬТИМЕДІА ТА АНІМАЦІЙНИХ ЕФЕКТІВ»

07 травня 2015 року в рамках роботи над проблемною темою в ліцеї був проведений семінар - практикум  «ВИКОРИСТАННЯ В ПРЕЗЕНТАЦІЯХ МУЛЬТИМЕДІА ТА АНІМАЦІЙНИХ ЕФЕКТІВ».

, Сучасна педагогіка не стоїть на місці. Найчастіше нові знання, а тим більше нові покоління, вимагають нових форм подання навчального матеріалу. Однією з таких форм є мультимедійна презентація. Ця форма подачі матеріалу  останнім часом  все частіше використовується в навчальних закладах.

На семінарі розглядались переваги і проблеми у використанні мультимедійних презентацій, надавались методичні поради щодо підготовки уроків з використанням мультимедійної і комп’ютерної презентації. Під час практичної частини педагоги вчились покроково за інструкцією-путівником використовувати в презентаціях мультімедіа та анімаційні ефекти.

Майстерно зроблена презентація може привернути увагу учнів і пробудити інтерес до навчання. Однак не слід захоплюватися й зловживати зовнішньою стороною презен­тації, пов’язаною зі спецефектами. Якщо пе­рестаратися, її ефективність знизиться. Необ­хідно знайти баланс між поданим матеріалом і ефектами, що його супроводжують.

Створюючи навчальні мультимедійні пре­зентації, необхідно чітко дотримуватися поставлених дидактичних, пізнавальних цілей і завдань, оскільки мультимедіа — це лише засіб реалізації дидактичних завдань. Інакше кажучи, успішність проведення уроку з використанням мультимедіа залежить від якості використовуваних матеріалів і конструкторських умінь педагогів.

 

Переглядів: 391 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close