20:24
Мир без агресії

Підвищена агресивність дітей є однією з найбільш гострих проблем не тільки для педагогів, але і для суспільства в цілому. Актуальність теми безсумнівна, оскільки число дітей з такою поведінкою стрімко зростає. Це викликано цілим рядом несприятливих факторів: погіршення соціальних умов життя дітей; кризою сімейного виховання; біологічними факторами; свою частку вносять і засоби масової інформації, регулярно пропагуючи культ насильства.

Мабуть, немає жодної людини, яка не усвідомлювала би, наскільки в нашому суспільстві поширене насильство. Ніяка інша поведінка так не дратує дорослих і дітей, як агресивна. Агресія - деструктивна поведінка, що суперечить нормам і правилам існування людей в суспільстві, яка приносить фізичну або моральну шкоду людям та викликає у них психологічний дискомфорт.

З метою профілактики агресивності підлітків, навчання конструктивних способів розв`язання проблем на ІІІ тижні жовтня місяця для учнів був проведений тренінг профілактика агресивної поведінки серед молоді "Мир без агресії". Практичним психологом Троян Н.В. були використані вправи на розвиток навичок самоконтролю та вміння аналізувати власну поведінку та поведінку інших, спонукати учнів використовувати ефективніші способи взаємодії для досягнення поставленої мети.

 

Переглядів: 290 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close