15:32
Міс осінь - 2013

Осінь – це пора легкого смутку, жовтого листя і чогось ще такого, чого не можна описати словами. Осінь – це пора найчарівнішого конкурсу  – «Міс Осінь». Адже, що не кажіть, а Україна здавна славиться красунями. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія.

26 вересня цього року в стінах Снігурівського професійного ліцею  відлунало справжнє свято – «Міс Осінь - 2013».

Шість учасниць ретельно готувалися до всіх шістьох конкурсних випробувань. Всі конкурсантки були неповторними своїми елегантними зачісками, вишуканими сукнями, cтрункими поставами, білосніжними усмішками.

Конкурс згуртував дівчат, вони не сприймали одна одну як конкурентки, а співпереживали у перерві між конкурсами, раділи вдалим виступам друзів. Одним словом, між ними панувала атмосфера доброзичливості і товаритськості.

Найвищий титул – «Міс Осінь 2013» отримала Залєвська Вікторія, учениця групи №106 «Оператор комп`ютерного набору; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних". «Віце-міс» - Бурьонок Марина, учениця групи №302 «Кухар», а Сєтун Каріні, учениці групи №205 «Оператор комп`ютерного набору; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"  пощастило двічі: в її арсеналі два титули «Міс фото» та «Міс глядацьких симпатій». Усі дівчата-конкурсантки на згадку про участь в конкурсі отримали сувеніри. 

Хочу визнати, що конкурс вдався на славу, виступи припали до душі як старшому поколінню, так і молоді.

Переглядів: 344 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close