19:45
Найрозумніший будівельник

Будівельник - це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям всіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття. Про будівельників написано книги, знято кінофільми, складено пісні та вірші, що оспівують романтику цієї професії. Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найзахоплюючою серед інших.
В рамках проведення тижня будівельних професій 22 березня в нашому ліцеї представники всіх навчальних груп будівельних професій змагались за звання «Найрозумніший будівельник». Учні продемонстрували свої знання з історії розвитку будівництва, сучасних інструментів, механізмів, матеріалів та технологій, з охорони праці.
Переможці, і не дивно (досвід), учні третього курсу. Перше місце зайняв учень 328 гр. Івасюк Анатолій, друге - учень цієї ж групи Кірієнко Віктор. Третє місце за учнем першого курсу 130 групи Ярковим Іваном. Не набагато відстали від переможців Кавкало Сергій, Задорожній Михайло та Прокопенко Сергій.
Дякуємо за підготовку конкурсу викладачу спецдисциплін Скрябіній Наталії Миколаївні та майстру виробничого навчання Антонову Денису Олександровичу.
Вітаємо переможців!

Переглядів: 297 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close