12:17
Нащадки козацької слави

З нагоди відзначення 14 жовтня Дня захисника України та Дня українського козацтва  в Снігурівському професійному ліцеї проведено низку заходів.

Так, 8 жовтня класні керівники І-ІІІ курсів провели годину спілкування  на тему: «Воїни крізь віки», під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, 11 жовтня в актовій залі гуртожитку пройшов загальноліцейний виховний захід «Нащадки козацької слави», організований класним керівником 232 групи «Маляр. Штукатур» Кичигіною А.В.

Протягом жовтня в бібліотеці працює літературна майстерня «Естафета мужності».

На 16 жовтня в спортивній залі ліцеї в товариській зустрічі з волейболу зійдуться команди педагогічних працівників та ліцеїстів.

  1. жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.
Переглядів: 264 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close