22:50
Недопущення злочинності серед молоді

28 вересня 2015 року на базі Снігурівського професійного ліцею проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

         Участь у круглому столі брали начальник СК МСД Снігурівського РВ УМВС майор міліції Сироєжко М.В., директор Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пєганова А.О., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Бондаренко Г.М., спеціаліст І категорії сектору захисту  прав, свобод та законних інтересів дітей Мельник В.В.

Складовими цієї важливої справи є формування у підлітків правильних потреб та інтересів, підвищення їх правосвідомості. Досвід показує, що увага до цього питання невипадкова, адже статистика свідчить, що кількість злочинів та протиправних дій, які були вчиненні неповнолітніми постійно зростає. Це велике питання. В його правильній постановці і розв’язанні заінтересовані всі: державні структури, громадські організації. Тільки в співпраці та плідній взаємопов’язуючій роботі можна прийти до бажаних змін, забезпечити відповідну корекційну роботу з окремими учнями, які мають асоціальну спрямованість поведінки.

Переглядів: 305 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
close