21:58
Педагогічний вернісаж «Творчий портрет»

27.04.2015  в ліцеї проводився педагогічний вернісаж «Творчий портрет», який  бувприсвячений праці колег, що крок за кроком йшли до головної події - атестації.

 Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду,  це підсумок професійної майстерності , демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття  авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація  – це й свято великої, щедрої, доброї  душі, свято творчості і педагог має бути й актором, психологом, поетом, уміти легко пристосуватися до будь яких  умов,  саме це довели на сьогоднішньому заході наші викладачі, майстри, вихователі: Волкова С.О., Піхоцька С.В., Антонов Д.О., Швець Д.В.

Хочемо привітати  їх з проходженням атестації  та побажати  творчих успіхів на святій і нелегкій педагогічній ниві, талановитих і вдячних учнів, ніколи не зупинятися на одному місці, бо педагог має бути творчою особистістю, організатором людського спілкування.

Переглядів: 374 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
avatar
close