14:49
Перший крок до мрії зроблено

Сьогодні Снігурівський професійний ліцей – це не просто шанс здобути освіту та освоїти омріяну професію дітям після 9-го та 11-го класів. Це ще й можливість пройти перепідготовку за професією «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» (спеціалізація: машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів і систем краплинного зрошення) для всіх, хто працює в аграрному секторі на всій території України та займається вирощуванням сільськогосподарських культур. Наш ліцей ПЕРШИЙ і ЄДИНИЙ в Україні професійно-технічний навчальний заклад, який відповідно рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 року (протокол №107) та наказу Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 року № 1436-л «Про ліцензування освітньої діяльності», отримав ліцензію на здійснення перепідготовки за професією 8331 «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів». 
Висловлюємо слова вдячності всім, хто долучився до цієї кропіткої, але вкрай важливої роботи. Майже рік педагогічний колектив ліцею, за підтримки Народних депутатів України Креміня Т.Д. та Бриченка І.В., з ініціативи та активної участі Хрустальової О.І., методиста вищої категорії Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», Гальовича В. Я., директора Новопетрівського сільськогосподарського підрозділу ТОВ «Пономар», Косея В. О., голови фермерського господарства «Гармонія», Огородник С.В., директора з персоналу і Дубачинського А.Г., менеджера зі зрошення ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», Козленка Є.В., начальника управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, Здражевського С.В., директора з виробництва ПСП «Агрофірма «Роднічок»», Кишковського С.В., голови ФГ «Саванна» та багатьох інших, йшли до цього: працювали над розробкою навчальної програми, узгоджували і затверджували її у відповідних установах та організаціях, комплектували навчально-матеріальну базу кабінету та лабораторії, в яких незабаром розпочнуться заняття.
Це тільки перший крок у досягненні мрії працівників ліцею та роботодавців - розпочати первинну професійну підготовку випускників 9-х та 11-х класів з професії «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів», як окремої або інтегрованої з професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва». 
Колектив Снігурівського професійного ліцею запрошує всіх бажаючих пройти перепідготовку за професією «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» вже в цьому році.

Переглядів: 260 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close