14:48
Перший у 2022 році випуск
У Снігурівському професійному ліцеї пройшов перший у 2022 році випуск здобувачів освіти. 22 учні 411 групи завершили навчання та здобули професії оператора комп`ютерного набору, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних. Дипломи кваліфікованих робітників учням вручили Володимир Фроленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради, який перебував на Снігурівщині з робочим візитом, та Костянтин Завірюхін, депутат Баштанської районної ради. З привітаннями та напутніми словами до учнів звернулися Олег Нартов, в.о.директора ліцею, Алла Кривобородова, класний керівник та Наталя Шаповалова, майстер виробничого навчання.
Відрадно, що серед 22 випускників групи четверо здобувачів освіти - Дар`я Бондар, Артур Волошин, Дмитро Рибрина та Шаповалов Валерій - отримали дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою та були нагороджені грамотами за успіхи у навчанні.
Також подяки за активну участь у громадському житті ліцею вручені Чмелику Ярославу, Шахраюку Дмитру, Швачко Вікторії та Дібровій Ірині.
Дорогі випускники! Будьте завжди здорові, щасливі! Не забувайте рідний ліцей і людей, які взяли активну участь у вашому навчанні, вихованні і формуванні. В добрий шлях!
Переглядів: 112 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close