21:58
" Почніть займатися тим, що Вам подобається, і Вам не доведеться працювати жодного дня в житті"

21 квіт. 2015    Круглий стіл на тему: "Техніка ефективного пошуку роботи, працевлаштування та кар’єрного росту"
 ЯК ГОВОРИВ ДАВНЬОКИТАЙСЬКИЙ ФІЛОСОФ КОНФУЦІЙ:" ПОЧНІТЬ ЗАЙМАТИСЯ ТИМ, ЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ, І ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ ЖОДНОГО ДНЯ В ЖИТТІ" .

    Якщо Ви вирішили стати відомою людиною, створити хороший імідж і побудувати відмінну кар’єру, Вам потрібно завжди пам’ятати про це: життя коротке, і якщо правильно організувати кожну хвилину і проводити її з користю, можна встигнути багато, навіть якщо Ви повільно будете рухатися вперед.

    Саме питання техніки ефективного пошуку роботи, працевлаштування та кар`єрного росту 21.04.2015 року обговорювалося на засідання кругдого столу, в якому взяли участь випускники ліцею 2015 року та заступник директора з навчально-виховної роботи Захарова Ольга Юріївна.

   На зустрічі були розглянуті питання як правильно вибрати сферу діяльності, джерела пошуку роботи, основні правила складання резюме та як правильно підготуватися до телефонної розмови з роботодавцем. Також,          присутні обговорили як підготуватися до співбесіди, до переліку яких питань необхідно бути готовими, як правильно поводитися на співбесіді.

      На завершення учасники круглого столу висловили свої думки як піднятися по кар’єрних сходах на саму вершину.

         Адже, щоб побудувати кар’єру, треба стати незамінним. Дана умова вимагає 100% самовіддачі.  Спочатку Ви працюєте на завоювання статусу необхідного і незамінного, а потім він працює на Вас, сприяючи збільшенню зарплати і підняття по службових сходах.

        Якщо хочете домогтися успіху на трудовому поприщі, то Вам необхідно полюбити свою роботу.

Переглядів: 361 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close