10:42
Прем`єра книги С.Талан "Коли ти поруч"

05 квітня 2017 року в ліцеї пройшов бібліотечний захід "Прем`єра книги Світлани Талан "Коли ти поруч", організований бібліотекарем ліцею Ткаченко Л.А.

Світлана Олегівна Талан народилася 07.03.1960 року на Сумщині, у селі Слоут Глухівського району в родині сільських вчителів. Зараз мешкає з  сім`єю в м.Сєвєродонецьк Луганської області, але залишається патріоткою України, пише свої твори українською мовою.

Романи Світлани Талан написані в жанрі "реальних історій", які їй підказує життя. Усі її твори на гостросоціальну тематику. Герої її творій - це наші сучасники, які є учасниами новітньої історії України, живуть у містах і селах нашої держави, різні за соціальним статусом, професіями та віком.

Її перший роман «Коли ти поруч» здобув відзнаку «Коронації слова» 2011 року.

У передмові до роману "Коли ти поруч" авторка написала:

"Сюжетом свого роману я хотіла нагадати нам, людям, про те, яким швидкоплинним є життя.

     Ми повсякчас кудись поспішаємо, завжди не встигаємо, метушимося, нарікаємо на життя і не помічаємо за повсякденними клопотами тих, кому справді зараз дуже важко. Ми шукаємо у близьких і родичів співчуття і порозуміння, але часом не замислюємося над тим, чи зробили самі щось добре й корисне для інших. Скажете, що ви не олігарх, не мільйонер, щоб бути спонсором і допомагати комусь, самі, мовляв, боремося за виживання. Але не завжди гроші вирішують усе – це на прикладі свого життя доводить моя героїня. Звичайна добра і чуйна людина випадково захворіла на СНІД і відразу ж була відштовхнута сучасним суспільством, яке не готове сприймати таких недужих. Проте невігластво оточення не зломило її, ту, яка залишилася сам на сам зі своєю бідою, вона не опустила руки. Не багата у фінансовому плані, моя героїня багата душевно. Її щирості, широті душі та відкритості серця, доброті, готовності до самопожертви, вмінню любити може позаздрити будь-хто з нас.

Мені дуже хотілося б, щоб ви подивились іншими очима на хворих на СНІД і стали уважнішими й добрішими до тих, хто сьогодні поруч із вами".

Ви можете любити людей, хворих на СНІД.

Ви можете торкатися їх.

Ви можете бути друзями.

Ви можете доглядати їх.

Ми всі однакові.

                                                                                                                            Нкосі Джонсон, активіст руху  

                                                                                                                           проти СНІДу, Йоганнесбурґ,

                                                                                                                           Південна Африка

 

Переглядів: 444 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close