19:26
Різдв`яні канікули у Львові

Делегація учнів Снігурівського професійного ліцею мали можливість побувати на Різдво у Львівській області. На пероні вокзалу у м.Львів 5.01.17року гостинно зустріли дітей директор Львівського обласного центру соціальних служб Бурдіян Я.В. та директор Городоцького центру сім`ї, дітей та молоді Дацко І.В. Шкільним автобусом делегацію довезли в Великолюбінську ЗОШ де їх гостинно зустрів директор Матківський О.Ю. та заступник голови Городоцької РДА Стахів П.С.

 На Святвечір дітей прийняли в своїх сім’ях жителі Львівщини, а саме,сіл Комарне, Переможне, Тулиголови та смт. Великий Любінь. Діти змогли подивитися як святкують Різдво, скуштувати смачної куті, відвідати храми та церкви, музеї мистецтв м.Городок та с. Комарне, екскурсію по Львову, прийняти участь у колядках.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед від’їздом дітей запросили в Городоцьку РДА де їх привітав голова -  Ременюк В.В. та головний спеціаліст відділу освіти Левкович Ю.Р. Місцевий хоровий колектив заспівав колядки, діти отримали солодощі та подарунки від керівництва району.

Хотілося б виразити подяку організатору поїздки Діденку Ю.В.. президенту фонду «Дітям України» та Народному Руху України, депутатам Миколаївської обласної ради Лусті В.В. та Кормишкіну Ю.А. за фінансову підтримку. . Особливу подяку хочемо висловити сім’ям, які гостинно прийняли наших дітей, керівництву Львівської області та Городоцького району. Зичимо Вам і вашим сім`ям міцного здоров`я, щастя і благополуччя, успіхів у праці і оптимізму у всіх ваших справах і починаннях.

                                                                                                Керівник делегації - викладач «Фізичної культури»

                                                                                                Снігурівського ПЛ Лавро В.В., адміністрація ліцею,

                                                                                                батьківський комітет.

Переглядів: 283 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close