19:04
Семінар педагогічних працівників професій сільськогосподарського профілю

26 квітня 2018 року на базі Снігурівського професійного ліцею відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій сільськогосподарського профілю, організоване Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області.

Учасників заходу привітав Дмитрусенко С. Б., директор Снігурівського професійного ліцею, який ознайомив присутніх з діяльністю ліцею, зокрема, співпрацею з роботодавцями, реаліями та перспективами сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Лагутіна В. В., методист НМЦ ПТО, поділилася думками щодо особливостей використання сучасних виробничих технологій у професійній освіті, орієнтованих на підвищення якості підготовки робітничих кадрів для сільського господарства.

Учасники засідання відвідали й обговорили відкритий урок з теми «Коробка передач. Планетарний редуктор» з предмета «Трактори» (Павленко О. В., викладач Снігурівського ПЛ).

Павленко Т. В., методист Снігурівського ПЛ, провела міні-тренінг «Формування мотиваційної готовності педагога до інноваційної діяльності».

З метою обміну досвідом викладачі професійно-теоретичної підготовки окреслили основні напрямки та результати роботи в міжатестаційний період (Матяш І. В., викладач Єланецького професійного аграрного ліцею, Чумак Г. М., викладач Надбузького професійного аграрного ліцею); роль інструкційно-технологічних карт у формуванні знань, умінь та навичок майбутніх кваліфікованих робітників (Форманчук С. В., майстер виробничого навчання Новоодеського професійного аграрного ліцею).

Обговорені особливості організації роботи методичної комісії щодо розробки навчально-плануючої та програмної документації у зв’язку з упровадженням в освітній процес ЗП(ПТ)О стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, розробленого на основі компетентісного підходу, з професій Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, Бджоляр (Лагутіна В В., методист НМЦ ПТО, Клюс Т. А., т.в.о. заступника директора з навчально-виробничої роботи Маринівського професійного аграрного ліцею, Матяш І. В., викладач Єланецького професійного аграрного ліцею).

Для учасників засідання організовано екскурсію до Комплексу з переробки сільськогосподарської продукції «Східний» (Чернощеков М. К., керівник комплексу).

Джерело: НМЦ ПТО у Миколаївській області

Переглядів: 304 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close