13:13
Серце віддаю дітям...

28 жовтня в Снігурівському професійному ліцеї був проведений захід під назвою «Педагогічний бестселер», з нагоди 100 річчя від дня народження оригінального теоретика педагогіки, талановитого директора школи, автора сотень віршованих і прозаїчних мініатюр, яскравого полеміста і публіциста В.О.Сухомлинського.
Метою заходу було вшанування пам‘яті великого педагога, популяризація його досвіду роботи і можливість знайти в його творах відповіді на одвічне питання: як вчити?
«Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». Ці проникливі слова можна і треба віднести й до самого Василя Олександровича, адже саме вони були тим кредо, якому завжди і всюди слідував він у своєму недовгому, але яскравому й напрочуд плідному житті Педагога. Все найцінніше, створене ним, назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури.
Сім методичних комісій ліцею презентували найвідоміші книги педагога: «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Павлишська середня школа», « Як виховати справжню людину», «Сто порад вчителеві»,
«Розмова з молодим директором школи», «Про виховання». Педагоги обмінювались думками і враженнями, зачитували уривки, наводили приклади.
Книги В.Сухомлинського нікого не залишили байдужими, вони і сьогодні дуже актуальні, їх можна назвати своєрідною «педагогічною біблією», в якій може знайти відповіді і поради для себе як молодий, так і досвідчений педагог, вони і сьогодні є джерелом мудрості і натхнення в роботі педагога .

Переглядів: 283 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close