21:57
Шевченко Дмитро їде представляти Миколаївську область у м.Вінницю

Із метою виявлення, розвитку, підтримки та стимулювання творчого самовдосконалення здібної учнівської молоді 24 квітня 2019 року департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Снігурівського професійного ліцею проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Маляр (далі – конкурс).
Учасників конкурсу щиро вітали Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, та Дмитрусенко Сергій Борисович, директор Снігурівського професійного ліцею. 
У змаганнях взяли участь два учні навчальних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії Маляр за кваліфікаційним рівнем 4-го розряду та посіли перші місця на училищних етапах Конкурсу.
Оцінювання якості виконаних робіт учасниками конкурсу здійснювало незалежне та компетентне журі під головуванням Мельника Олександра Миколайовича, начальника будівельної бригади ТДВ «Миколаївбудмонтаж».
Конкурс складався з двох турів: теоретичного і практичного.
Учасники продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.
За результатами конкурсу на підставі спільного рішення оргкомітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Маляр визнано переможцем та нагороджено дипломом I ступеня Шевченка Дмитра, учня Снігурівського професійного ліцею.
За високий рівень підготовки учня до конкурсу прийняте рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації Братівник Людмилу Олександрівну, майстра виробничого навчання Снігурівського професійного ліцею.
За високий рівень організації та проведення заходу грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації нагороджений колектив Снігурівського професійного ліцею. 
Шевченко Дмитро, учень Снігурівського професійного ліцею, захищатиме Миколаївську область на заключному III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Маляр, який відбудеться на базі Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці 14-16 травня 2019 року. Вболіватимемо за нього.

Джерело: НМЦ ПТО у Миколаївській області

Переглядів: 228 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close