21:24
Свято першого дзвоника

Першого вересня 2015 року Снігурівський професійний ліцей у семидесятий раз гостинно  відчинив свої двері для молодих та вдумливих, бажаючих здобути освіту разом із робітничою спеціальністю учнів, серед яких 140 першокурсників, які впевнено торуватимуть дорогу пізнання.

Привітати їх прийшли поважні гості: Мазур І.І. та Коверзнєва О.І., які очолювали ліцей на зламі двох століть.

День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає в учнів одночасно і сум, і радість. З одного боку, так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг, а з іншого - нарешті можна зустріти улюблених педагогів та одногрупників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації та нових знань. 

З початком навчального року присутніх привітав в.о.директора ліцею Дмитрусенко С.Б. та вручив грамоти педагогічним працівникам й учням за вагомі здобутки навчального закладу у піднятті престижу як ліцею так і профтехосвіти.

Від імені третьокурсників слова вітання прозвучали з уст президента учнівського самоврядування ліцею Залєвської Вікторії: «Нехай новий навчальний рік буде успішним для всіх, стане для кожного благодатним та щедрим на нові здобутки, принесе добро та радість у кожну родину!».

Переглядів: 341 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close