14:50
Тиждень професій будівельного профілю
З 6 по 10 грудня в нашому ліцеї проходив методичний тиждень професій будівельного профілю.
Учні із задоволенням брали участь у вікторині «Будівельний портал» та виконували цікаві завдання, пов’язані з будівництвом.
Дуже багато нового і корисного дізналися здобувачі освіти і педагоги на семінарі «Новітні матеріали в будівництві майбутнього», підготовленому і проведеному членами методичної комісії будівельників. Наталія Скрябіна презентувала матеріали про архітектуру майбутнього. Про роботу з лазерним рівнем розповів майстер в/н Олександр Максименко. Майстри в/н Оксана Пиріг, Людмила Братівник, Анна Максименко ознайомили присутніх з квітучими тепловими шпалерами, безшовними і корковими шпалерами. Гнучкий камінь, рідка плитка, галькова плитка, сонячна фарба, скляна черепиця, самовідновлюючий бетон, рідке дерево і багато іншого, про що можна було дізнатися.
Насиченим, цікавим і захоплюючим став майстер–клас по оздобленню предметів інтер`єру в техніці «декупаж», де всі бажаючі змогли проявити свою фантазію. Їхні вироби були оригінальними, неповторними, а атмосфера, яку створили організатори дійства – позитивна, розслаблююча. Всі присутні отримали «море» позитиву.
Хочеться подякувати всім за плідну роботу!
Переглядів: 142 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close