13:04
Тиждень з професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець"

З   2  по  6 грудня  в ліцеї був проведений тиждень з професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

В рамках тижня були проведені такі заходи:

В рамках методичного тижня майстром в/н Бондар Н.С.. був проведений урок виробничого навчання з професії “Оператор компютерного наборуна тему: Захист та архівування інформації . Урок проходив у формі ділової гри, був насичений різноманітними інтерактивними методами і складався з ІV блоків. І блок «Презентація фірми»; ІІ блок «Знаю – не знаю»; ІІІ блок «Як це зробити»; ІV блок «Чорна скринька». Учні активно проходили етапи гри і по закінченні отримали заробітну плату у вигляді оцінок. А кращі працівники фірми отримали ще й премію (солодкі призи) за свою старанність.

Цікавий захід «Кращий обліковець» було проведено майстром в/н  Баранчиковою Т.М. Учні 310 групи здійснили пригодницьку подорож до Країни облікових знань, де вони успішно долали 5 турів: «Кросворд», «Назва рахунку», «Складання балансу», «Бухгалтерські проводки», «Ребуси». Змагання були напруженими. Переможцем стала Кохова Надія !!!

Кривобородова А.М. представила позакласний захід «Економічний квест».

 Квест проходив серед груп з професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець» (310 група «БЕМС» та 16 група «Бізмесмени») з метою формування в учнів інтересу до економічних знань, застосування цих знань на практиці, розвитку логічного мислення, ініціативи, активізації групової розумової діяльності. Команди повинні були  пройти 6 локацій, долаючи різні перешкоди у формі цікавих економічних та логічних завдань. Учасники квесту проявили велику кмітливість та зацікавленість,  отримавши масу емоцій і позитивних вражень. При виконанні завдань, учні демонстрували свої знання, креативність, кмітливість, швидкість реакції та вміння працювати у команді.

За результати запеклих змагань  журі визначило переможця : команда 310 групи «БЕМС»

Майстер в/н Кондратенко А. В. провела гру – вікторину «Я бухгалтер».  Захід  складався з шести конкурсів («Відгадай картинку», «Бліц-опитування за 90 секунд», «Склади слово», «Складання карток», «Музичний», «Хто я»), в ній приймали участь дві команди – жіноча і чоловіча (учні 310 та 16 групи обліковців). За виграш у конкурсі команда отримує 1000 грн. для бюджету команди. Була в конкурсі нічия, проводилися дивогдядки та право на додаткове запитання, виграні кошти. Між командами точилася справжня боротьба. Виграла жіноча команда, яка заробила більший бюджет.

Всі заплановані заходи були проведені  своєчасно.

Тиждень пройшов на належному рівні  і досяг поставленої   мети.

Переглядів: 221 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close