18:48
Турка – «Серце Бойківського краю»

      За сприяння профспілкового комітету та адміністрації Снігурівського професійного ліцею з 4 по 9 січня 2017 року працівники нашого закладу мали чудову можливість відвідати Турківський професійний ліцей Львівської області. Делегація ознайомилася з навчальною базою ліцею (навчальним корпусом, гуртожитком, майстернями), зустрілися з педагогічним колективом, адміністрацією навчального закладу, обговорили проблеми навчання та виховання учнів. Директор та заступники розказали про історію ліцею, їхні здобутки, цілі, над якими вони працюють. Обговорювалися питання працевлаштування випускників, можливість проходження практики наших учнів в інших регіонах. Ця поїздка є початком співпраці трудових колективів двох навчальних закладів.

       Після плідної розмови ми мали змогу оглянути місто. Турка є неформальною столицею Бойківщини — «Серцем Бойківського краю». Місто розташоване на півдні Львівщини, у Карпатах, на лівому березі річки Стрий, з його притоками р. Яблунька та р. Літмир, між горами Шименка, Кичера, Вінець та Осовня. Проходячи вулицями Турки, ми раділи тому, що в нас на Україні є такі чудові краєвиди, гарні будівлі в європейському стилі, привітні та гостинні люди. Ввечері наші колеги запросили нас на святкування Різдва у свої родини. Ми відчули дух справжніх свят: дванадцять страв, колядки під вікном, вертеп, Богослужіння вночі  і таке довгоочікуване «Христос ся Рождає!». Все  це органічно переплелося в одне ціле барвисте, яскраве, веселе, урочисте й життєствердне дійство.Такий відпочинок  - це море позитивних вражень від побаченого та почутого. Хочеться висловити слова подяки директору ліцею Юричку Ярославу Володимировичу, заступнику директора з навчальної роботи Ільницькій Валентині Миколаївні, заступнику директора з навчально-виробничої роботи Середич Миколі Григоровичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи Сидор Віталію Мироновичу та старшому майстру Сакаль Миколі Васильовичу. Дуже дякуємо сім`ї Ільницьких - Валентині Миколаївні та Богдану Григоровичу за теплий і дружній прийом.

     Окремо висловлюємо подяку працівникам гуртожитку, які тепло по-домашньому зустрічали нас. Ми сподіваємося, що влітку будемо зустрічати наших колег у нас на Півдні.

 

Хомякова В. В.,  викладач історії Снігурівського професійного ліцею

Переглядів: 425 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close