11:21
У злагоді до успіху

     Вступ до професійного ліцею і початок навчання є, безумовно, подією очікуванною та приємною для кожного абітурієнта. Але перше навчальне півріччя є не аби яким стресом і випробуванням. Справа в тім, що поринаючи в учнівське життя підлітки стикаються з таким явищем, як адаптація. Адаптація – це зміна самого себе (настанов, рис характеру, стереотипів поведінки) відповідно до нових вимог діяльності соціальних умов і нового оточення.

     З метою пристосування до нових вимог діяльності соціальних умов і нового оточення психологічна служба Снігурівського професійного ліцею у складі: соціальний педагог Магналюк Т. І.,практичний психолог Троян Н. В. постійно відвідують дітей які мешкають в гуртожитку і ведуть роботу для покращення стану адаптаційного періоду учнів.

     З метою активізувати процес адаптації учнів перших курсів до навчання у Снігурівському професійному ліцеї на ІV тижні практичний психолог Троян Н. В. провела тренінг «У злагоді до успіху», де учні груп першого курсу за допомогою психологічних вправ ближче познайомилися один з одним, сформували довірливі стосунки, в ході тренінгу підтримували спільні інтереси. Тренінг учні закріпили вправою «Нитка дружби».

Переглядів: 250 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close