14:54
Участь у конкурсі фахової майстерності

15 квітня 2021 року пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії «Штукатур», організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області. В конкурсі брали участь чотири заклади П(ПТ)О області. Захід  складався  із завдань теоретичного та практичного турів та був проведений у режимі онлайн.

За результатами теоретичного й практичного турів визнано переможцем Конкурсу Павла Іщука, учня Вознесенського професійного ліцею. Призерами стали Северінов Денис, учень  ДНЗ «Баштанський професійний ліцей» (ІІ місце), і Лещенко Олег, учень Снігурівського професійного ліцею (ІІІ місце).

Висловлюємо подяку Мельнику Олександру Миколайовичу, виконробу ТДВ «Миколаївбудмонтаж», члену журі в Снігурівський локації за участь у конкурсі та Н.М.Скрябіній, викладачу спецдисциплін та Л.О. Братівник, майстру виробничого навчання за якісну підготовку Лещенка Олега до участі в конкурсі фахової майстерності.

20.04.21

Переглядів: 13 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close