12:03
Участь у навчально-практичній конференції обласного центру по роботі зі здібною молоддю

Протягом 06-07 червня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» пройшла науково-практичні конференція обласного центру по роботі зі здібною молоддю професійно-технічних навчальних закладів. Серед 29 учасників від професійно-технічних навчальних закладів області була й наша  учениця Мамчур Юлія з творчою роботою "Мова - основа духовності українського народу"

 Талановита молодь мала змогу відвідати музей Ракетних військ стратегічного призначення, ознайомитися зі зразками ракетної техніки, бойовою стартовою позицією з шахтно-пусковою установкою, командним пунктом запуску ракети шахтного базування, наземним обладнанням і допоміжними механізмами ракетного комплексу, які збережені у первісному вигляді. Також діти здійснили захоплюючу екскурсію Первомайськом, у ході якої дізналися про своєрідну історію міста, утвореного з трьох поселень, що належали до різних держав. 

Господарі заходу провели психологічні тренінги «Подорож у країну невідомого» для здібних учнів і «Ефективність педагогічної взаємодії» для педагогів, що працюють з цією категорією молоді. У тренінгах взяв участь волонтер зі Сполучених Штатів Америки Алес Пул. Увечері грали у футбол, спілкувалися, розважалися на дискотеці. 

Протягом наступного дня учні – учасники заходу презентували власні проекти, створені у 2016-2017 навчальному році, оглядали виставку творчих робіт. Серед робіт – комп’ютерні сайти та ігри, раціоналізаторські технічні розробки, молекулярна кулінарія, мистецькі та мовні проекти, дослідження історії рідного краю тощо. 

Усі учні отримали пам’ятний сертифікат учасника конференції. 

 

Переглядів: 311 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close