13:58
Участь в обласній навчально-практичній конференції по роботі зі здібною молоддю

 3 – 4 червня 2015 року  учениця 206 гр. Залєвська Вікторія та викладач спецдисциплін будівельного профілю Скрябіна Н. М. прийняли участь в навчально – практичній конференції по роботі зі здібною молоддю ПТНЗ Миколаївської області, яку гостино прийняв у себе колектив Казанківського аграрного ліцею. 
       Програма конференції була дуже насиченою та цікавою: захист дослідницьких та творчих робіт учнів, знайомство з біографією, творчістю та відвідування батьківщини ( с. Скелеватка Казанківського району) поета – гумориста Павла Глазового, екскурсія до Пелагіївського жіночого монастиря. 
         Завдяки організаторам свята - це незабутньо проведені дні, море позитивних емоцій, чарівна природа з водоспадом, багаття, печена картопля, шашлики та вареники, гарні пісні в виконанні гостей та хазяїв свята, різноманітні розваги, активність учнів, позитивний настрій… 
        А також приємно – заслужено отриманий диплом ІІ ступеня в номінації «Кращий учнівський проект з професій будівельного профілю та деревообробки» за роботу учнів 129 групи «Маляр. Штукатур» Кавкала Сергія, Лихошерста Віталія та Прокопенка Сергія «Історія народного житла. Макет українського села».

 

Переглядів: 407 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close