13:44
Учні Снігурівського професійного ліцею проходитимуть практичні заняття на новій сільськогосподарській техніці

04 жовтня 2019 року в Снігурівському професійному ліцеї подвійне свято. На урочистому заході з нагоди Дня працівників освіти ліцей отримав нову сучасну сільськогосподарську техніку для навчального процесу.

З професійним святом колектив ліцею привітали Народний депутат України VІІІ скликання І.Бриченко та заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Л. Комісарова, й вручили ключі від нового трактора.

Наразі працедавці, які займаються аграрним бізнесом, дуже потребують професіоналів, які вміють працювати на сучасній техніці. Відтепер можливості навчання учнів ліцею за професією тракторист-машиніст с/г виробництва значно розширяться, це дозволить випускникам швидше адаптуватися в роботі на сучасній техніці.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи Снігурівського професійного ліцею висловлюють подяку Народним депутатам VІІІ скликання Тарасу Креміню та Ігорю Бриченку, департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївській обласній державній адміністрації та депутатському корпусу Миколаївської обласної ради за підтримку професійної (професійно-технічної) освіти в області і готовність створювати відповідні умови для навчання фахівців.

Переглядів: 193 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close