15:07
Україна - це територія Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

 "Україна - це територія Гідності і Свободи" -  під таким гаслом 20 листопада проведено патріотичний захід до Дня Гідності та Свободи з учнями ліцею, організований класним керівником 306 групи кухарів - викладачем історії і права Хом`яковою Вікторією Вікторівною. З метою вшанування патріотизму, мужності й хоробрості борців за незалежність України викладач продемонструвала учням дві презентації "24 емігранти, які прославили Україну" та "Україну не зламати". У боротьбі за демократичні цінності, за краще майбутнє нашої нації віддали своє життя Герої Небесної Сотні, лави якої, на превеликий жаль, продовжують поповнюватися тими, хто гине на неоголошеній війні в зоні АТО на Сході України. Серед загиблих в зоні АТО є й наші два випускники  -  Планонов Сергій та Ревіцький Артур. 

З метою вшанування пам`яті  загиблих учнів, 21 листопада в ліцеї започатковано Алею пам`яті - висаджено два деревця ялівця. Під час урочистої лінійки Вікторія Вікторівна звернулася до присутніх з побажанням, щоб ці два деревця стали останніми в Алеї пам`яті, а інші будуть зростати в Алеї миру.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто загинув за гідність,

свободу й незалежність України.

 

 

Переглядів: 271 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close