15:33
Відзначаємо 95-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

 28 жовтня в Снігурівському  професійному ліцеї відбулася презентація «Педагогічний бестселер», присвячена 95 річчю з дня народження  оригінального теоретика педагогіки, талановитого директора школи, автора сотень віршованих і прозаїчних мініатюр, яскравого полеміста і публіциста В.О.Сухомлинського.

«Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». Ці проникливі слова можна і треба віднести й до самого Василя Олександровича, адже саме вони були тим кредо, якому завжди і всюди слідував він у своєму недовгому, але яскравому й напрочуд плідному житті Педагога. Все найцінніше, створене ним, назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури. 

Метою заходу було і вшанування пам‘яті великого педагога, і пропаганда  досвіду роботи, і можливість знайти  в його творах відповіді на  одвічне питання: як вчити?

Сім методичних комісій ліцею презентували найвідоміші книги педагога: „Серце віддаю дітям”, «Народження громадянина”,  „Павлиська середня школа”, „ Як виховати справжню людину”,  „Сто порад вчителеві”,

„Розмова з молодим директором школи”,  „Книга про любов”. Педагоги обмінювались думками і враженнями, зачитували уривки, наводили приклади.

Книги В.О.Сухомлинського нікого не залишили байдужими, вони  і сьогодні дуже актуальні та є джерелом мудрості  і натхнення.

Переглядів: 388 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close