22:46
Без сім`ї нема щастя на землі

15 травня 2015 року в ліцеї святкували Міжнародний день сім`ї.

 Щороку 15 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день сім`ї, запроваджений у 1993 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН

  Для учнів та працівників ліцею стало доброю традицією щороку святкувати День сім`ї.

  Ось і цього разу в стінах ліцею разом зібралися учні та їх батьки, адже це свято об`єднує дуже  близьких один одному людей, це привід зібратися всією родиною.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що сім`я - основа будь-якого цивілізованого суспільства, тут починається формування людини як громадянина своєї країни, по положенню сім`ї в суспільстві можна судити про рівень розвитку країни в цілому.

Для того, щоб зустріч була цікавою Павленко Тетяна Вікторівна, класний керівник групи №138 "Трактористів-машиністів с/г виробництва", яка організувала це свято, запропонувала учням та батьками скласти потрет ідеальної сім`ї, вказавши в променях сонця ті якості, які, на їхню думку, властиві саме ідеальній сім`ї. Родини малювали спільний дім, в якому їм було б зручно та затишно жити, відповідали за запитання вікторини, приймали участь у конкурсі "Народна мудрість", продовжуючи народні прислів`я. Дуже цікавим був конкурс "Впізнай своє чадо", коли матір із закритими очима на дотик повинна була знайти своє чадо серед багатьох інших дітей.

Нікого не залишили байдужими слова вдячності від учнів своїм батькам за те тепло, яке дарують їм щодня, за турботу та ласку, за те, що подарували їм життя.

Коли в  будинок входить жінка - там стає ясно, коли входить чоловік - стає тепло, а коли дитина - стає радісно. Так нехай у наших оселях завжди буде Світло, Тепло і Радісно!

Дякуємо Тетяні Вікторівні за свято, яке сколихнуло душу кожного.

  

 

 

 

 

Переглядів: 361 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
close