15:39
Відзначаємо Міжнародний день відмови від куріння

21 лист. 2013

Акцією "Зелене яблуко" розпочався Міжнародний день відмови від куріння в ліцеї

Міжнародний день відмови від куріння в 2013 році відзначається 21 листопада. Щорічно про це свято здоров'я згадують в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

 

 

     

Поява Міжнародного дня відмови від куріння цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо даної проблеми не може не лякати. Згідно з даними ВООЗ, у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини. Більше того, практично кожні 10 хвилин вмирає курець. Експерти прогнозують, що буквально через 10 років цей показник смертності збільшиться до одного курця в 3 секунди.

      

Міжнародний день відмови від куріння відзначають і в країнах СНД. Це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у цих країнах зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов'язково пов'язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

       

 

Переглядів: 357 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close