18:40
Випуск - 2015

30 червня 2015 року в Снігурівському професійному ліцеї  відбулося свято розлуки і світлої надії – Випускний вечір. Ось вже 70 років випускає ліцей з-під крила в доросле життя своїх пташенят. В цьому році  дипломи кваліфікованого робітника отримують 154 учня, з них з одержанням повної загальної середньої освіти - 77.

В своїй  промові директор ліцею Ольга Іванівна Коверзнєва привітала випускників зі святом, подякувала викладачам та майстрам в/н за те, що завдяки їх наполегливій праці та педагогічному таланту кожен з випускників отримав неоціненний життєвий та професійний досвід, побажала батькам, нехай успіхи дітей стануть їм нагородою за любов, турботу та терпіння.

На святі була присутня виконуюча обов`язки голови Снігурівської районної ради Мезіна Тетяна Андріївна, яка привітала випускників, побажала стати у майбутньому професіоналами своєї справи й не забувати стін рідного ліцею.

Гордістю ліцею є цьогорічні відмінники навчання, учні, які отримують диплом з відзнакою:

  1. Довга Алла, Котляр Ольга – 303 група "Кухар"
  2. Алексєєва  Катерина, Сетун Каріна – 305 група "Оператор комп`ютерного набору; Обліковець"
  3.  Андрющенко Світлана – 11 група обліковців.

Це ті випускники, які своєю наполегливою працею довели, що вони серед випускників найкращі.

Треба відзначити учасників та переможців олімпіад та конкурсів:

  1. Мотринець Юрій 
  2. Мацюта Сергій та Пономар Микола 
  3. Василевський Вадим

І як можна не згадати зараз  різні виховні заходи, які проводилися в ліцеї; тематичні виховні години, ліцейські свята, конкурси, в яких активну участь приймали випускники: Лазор Ігор, Кухта Артем, Швачко Аліна, Мазурик Дмитро, Паламаренко Артур, Захарія Анна, Захарія Василь, Карчевний Руслан, Шевченко Ольга, Казмирук Назар, Белей Вячеслав, Кисельов Володимир, Ніколаївський Іван, Діткун Валерій, Лавро Артур, Белов Владислав, Шумовський Євген, Стецький Роман.

З напутньою промовою і словами благословення від імені усіх батьків звернулися до випускників батьки Лазора Ігоря, учня 303 групи кухарів. З їх рук випускники отримали пишний коровай.

Дуже турботливо і щиро теплі напутні слова сказали своїм учням класні керівники та майстри в/н випускних груп: Хом`якова В.В., Бондар Л.О., Кривобородова А.М., Шаповалова Н.В., Оліхова Л.В.

Зі словами вдячності та низьким укліном звернулися до батьків та педагогів від імені випускників Котляр О., Алєксєєва К., Швачко А., Щербіна Н., Шевченко О., Казьмирук Н., Гращенко О., Захарія В. побажали їм міцного здоров`я та творчих звершень.

Сьогодні наш ліцей нагадує осіннє дерево, від якого відірвалися листочки. Нехай же доля не розкидає вас у безмежному вихорі життя.

Хай щасливим для вас буде шлях самостійного життя, хай завжди поряд будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті вам, дорогі випускники!

 В добру путь!

Більше фото тут

 

Переглядів: 468 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close