13:55
Випуск 2016

Останнього червневого дня у Снігурівському професійному ліцеї відбулись урочистості з нагоди Випуску 2016 року, на який зібралися великою дружною родиною учні, батьки та педагогічний колектив. Цьогоріч 153 учні отримують диплом кваліфікованого робітника, серед них п’ять - з відзнакою: Залєвська В., Кириленко А., Гробовенко І., Коваль Н., Кастранець О.

Випускників привітав директор ліцею Дмитрусенко Сергій Борисович та побажав їм у першу чергу, працевлаштування, гідної роботи по душі, роботи, яка б приносила задоволення! А також, щоб доля дарувала плідні ідеї та виклики суспільно важливих справ. Щоб завжди вистачало сміливості на формування дерзновенних ідей. Щоб вистачало терпіння та працелюбності на їх доведення до втілення. Щоб професійні успіхи завжди радували інших.

З напутніми та вітальними словами звернулася до випускників голова профспілкового комітету ліцею Хом`якова Вікторія Вікторівна та окремо відзначила подяками й подарунками випускників, які були найактивнішими за роки навчання, приймали участь та посідали призові місця в обласних спортивних змаганнях, конференціях та олімпіадах. Серед них: Залєвська В., Поскрипка О., Бись А., Ткаченко І., Журман С., Каратєєв М., Поляк О., Гнєзділов О., Гайдай М., Гробовенко І., Лещінська О.

Напутні слова на щасливу долю виголосили батьки випускників Головчак Н.В., Журман М.М. та майстер виробничого навчання Братівник Л.О.

Від імені всіх випускників виступили Жигалко Ю., Михайліченко Д., Борщ С., Поскрипка О., які виголосили слова подяки рідній Alma Mater, викладачам, батькам і запевнили, що будуть справжніми патріотами своєї Батьківщини та працюватимуть на її добробут.

Що ж, відкружляв випускний вальс, перегорнуто сторінку років навчання, перед 153 випускниками вже розгорнута й чекає записів нова сторінка життєвої книги. Якою вона буде залежить від них. Однак ті знання, якими озброїли їх викладачі та майстри виробничого навчання, є міцною запорукою успіху як у продовженні навчання, так і у вдалому професійному старті. Нехай золота анкета життя буде заповнена без помилок, нехай здійсняться всі найзаповітніші мрії учнівської молоді, хай розум і серце, фахові знання будуть віддані людям, рідній Батьківщині – Україні.

Переглядів: 403 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close