16:06
Випускний 2014 року

27 черв. 2014

Ось і пролунав останній дзвоник

27 червня 2014 року в Снігурівському професійному ліцеї гамір та сміх не вщухали. Тут відбулося свято розлуки і світлої надії – Випускний вечір. Ось вже 70 років випускає ліцей з-під крила в доросле життя своїх пташенят. 145 випускників – сповнені надії і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, класними керівниками, викладачами.

 

 

     

Директор ліцею Коверзнєва Ольга Іванівна, у своєму виступі, зазначила:  «Від прощання з випускниками, стискається серце. Проте, йдуть наші учні в дорослий світ, отримавши в ліцеї до загальноосвітніх знань й кілька професій».

На святі був присутній випускник ліцею, депутат районної ради Вишневський П.О., який привітав випускників, побажав стати у майбутньому професіоналами своєї справи й не забувати стін рідного ліцею.

     

З напутньою промовою і словами благословення від імені усіх батьків звернулася до випускників Волкова Світлана Олександрівна. З її рук випускники отримали пишний коровай.

        

Дуже турботливо і щиро теплі напутні слова сказали своїм учням класні керівники та майстри в/н випускних груп: Павленко Т.В., Федоренко О.В., Кичигіна А.В., Баранчикова Т.М., Жигун В.А., Руденко М.М., Волкова С.О., Шульгіна І.О., Довгань Н.І., Бур`янська Л.М., Латій А.В.

  

Зі словами вдячності та низьким укліном звернулися до батьків та педагогів від імені випускників Рендюк Ю., Панкратьєв І., Время Г., Панкратьєва М., Завгородня Т., побажали їм міцного здоров`я та творчих звершень.

    

Право подати останній дзвоник в ліцеї мали найкращі учні - Рендюк Юлія, президент учнівського самоврядування, єдина випускниця цього року, яка своєю наполегливою працею та старанням здобула диплом кваліфікованого робітника з відзнакою та Панкратьєв Іван, талановитий, щирий юнак, призер та учасник багатьох ліцейних та районних олімпіад.

   

З трепетом у серці, зі сльозами на очах, присутні милувалися молодими  громадянами нашої держави.

Хочеться звернутися зі словами подяки за якісну підготовку та проведення заходу до Кривобородової А.М., класного керівника та Шаповалової Н.В., майстра в/н 205 групи "ОКН; Обліковець", Авраменка С.В., керівника вокального гуртка, ведучих Алєксєєвої Катерни та Сетун Каріни, а також виконавців пісень Залєвської Вікторії, Поскрипка Олени, Павленко Анастасії та Гаврилової Олени.

Відлетіли в доросле життя випускники 2014 року Снігурівського професійного ліцею, закінчився їх прощальний вечір з ліцеєм. То ж нехай їм доля, лише ласкаво сміється! Нехай їм все у житті удається!

Переглядів: 394 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close