09:53
Змагались "юні рятувальники"

22 травня 2015 року Сила та витримка, швидкість та кмітливість, колективний дух та дружня підтримка - саме такі якості в хлопців виховує заняття пожежно-прикладним спортом.

15 травня 2015 року на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшли змагання "юних рятувальників". Участь у змаганнях взяли 23 команди з усієї Миколаївщини. Команду Снігурівського району представляли учні ЗОШ№1, ЗОШ №4, районної гімназії. Окремо хочеться відмітити у складі команди наших Бися Альберта, учня 206 групи "ОКН; Обліковець" та Марчука Ігоря, учня 138 групи "Трактористів-машиністів с/г виробництва". 

Змагання складалося з трьох етапів - "Підйом по штурмовій драбині у вікно 2-го та 3-го поверхів", "Подолання 100 метрової смуги з перешкодами" та "Пожежна естафета".

За результатами змагання у загальнокомандному заліку з пожежно-прикладного спорту наша команда ввійшла до десятки найкращих команд Миколаївської області. Учасники команди показали високий рівень підготовки до змагань, згуртованість колективу та насамперед волю до перемоги.

За матеріалами газети "Вісті Снігурівщини" 

Переглядів: 324 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close