18:13
Зустріч з ветеранами

З нагоди 72-ї річниці визволення України від фішистських загарбниців 26.10.2016 року учні Снігурівського професійного ліцею зустрілися з Назаровим Василем Аксентійовичем, учасником ВВв, головою районної Ради ветеранів та дітьми-війни - Друзь Раїсою Василівною та Мазуром Іваном Івановичем, людиною, яка очолювала ліцей впродовж 39 років минулого століття.

Поважні, сивочолі, але водночас молоді душею, гості згадували важкі випробування, що випали на їхню долю, пекельні роки війни, нелегкий  повоєнний час. З ностальгією розповідали про роки праці. Кожний з них говорив про різне, але всі вони щиро бажають одного, щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які їм довелося пережити. Щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки.

Зустріч завершилася. Але пам’ять про тих, хто ціною свого життя добував Перемогу, ніколи не згасне у наших серцях. Бо у слові війна -  біль і розпач матерів, плач сиріт. Це - ганебна сторінка в історії людства, це події, від яких мимоволі здригаєшся і вимовляєш: «Господи! Не дозволь повторитися цьому! Ніколи».

Хай звершене батьками і дідами, усім поколінням, яке пройшло війну, наснажує нас на добрі справи в ім’я зміцнення української держави, створює всім, хто живе в Україні, щасливе і заможне життя.

Переглядів: 311 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close